Антонюк: «Наступним мером Дубна має стати проста людина!»

Антонюк: «Наступним мером Дубна має стати проста людина!»

Вибори мера – це завжди цікава подія. Підсвідомо ми всі розуміємо, що звичайна людина з вулиці міським головою ніколи не стане, тому що у неї банально забракне коштів на проведення передвиборчої агітації. Але щоразу під час місцевих виборів у будь-якому населеному пункті з'являються так звані «прості кандидати» з народу і хтось навіть вірить у те, що в них дійсно немає жодних зв'язків із впливовими бізнесменами або чиновниками.

Наприкінці минулого тижня в Інтернет було викладено досить показове відео, в котрому мер Дубна Василь Антонюк досить сумбурно та емоційно висловлюється з приводу того, яким має бути наступний голова нашого міста, а також звинувачує свого попередника Леоніда Дудка в хабарництві.

Це відео чомусь було назване його авторами «прихованим», хоча будь-яка уважна людина, переглянувши його, помітить, що знімалося воно не з-під столу чи якоюсь замаскованою камерою, а цілком відкрито – очевидно, під час зустрічі Антонюка з журналістами.

Тобто мер, скоріше за все, чудово бачив, що його знімають. Починається п'ятидесятисекундна промова Антонюка з обіцянки перехреститися. Тим не менш, мер все-таки не хреститься – лишень завзято стукає пальцем по столу, погрожуючи тим, що у випадку приходу до влади в Дубно підприємця в місті почнеться бардак. А от якщо обрати міського голову з простих людей («таких, як Ви» – сказав Антонюк, звертаючись до журналістів), тоді все буде добре. А хто, власне, ті прості люди, котрі якимсь дивом потрапляють до крісел міських голів? Давайте згадаємо, ким був, перш ніж прийти до влади, той самий Леонід Дудко, на якого Антонюк «наїхав»?

Дудко народився в звичайній селянській робочій родині, працював на «Азоті», служив в Радянській армії, а, закінчивши педінститут, викладав фізкультуру в школі-інтернаті в Тучині. Тобто до того, як він подався в політику, ставши депутатом Дубенської міськради, він був найзвичайнісінькою «простою людиною». Що ж стається з так званими «простими людьми», коли вони раптово прориваються до влади?

Відповідь на це запитання відома кожному українцю. Дуже цікаві обмовки, допущені Антонюком уже на початку відео: «Я можу перехреститися, але я відверто скажу» (і не хреститься). Звідси можна зробити висновок, що підсвідомо Антонюк вважає тих, хто хреститься, брехунами, які лише прикриваються релігією? А от він може, й не перехрестившись, видати правду, сказати відверто. Далі: «Якщо прийде наступного року підприємець до влади – не я, боже мій, хто хоче, той прийде!».

Він підсвідомо причислив себе до підприємців? І знову згадав Бога? Далі йде розповідь на тему, що станеться з містом, якщо його очолить підприємець. За словами Антонюка, той підприємець відразу ж за прикладом Леоніда Дудка почне «гребти під себе». Антонюк стверджує, що Леонід Дудко став мільйонером усього за кілька років. На цьому, власне, звинувачення на адресу Дудка закінчуються. Далі Антонюк говорить абстрактно: про якихось хабарників, які за 4 роки стали мільйонерами, понабирали собі по 5 чи навіть 9 гектарів землі, побудували аптеки та офіси. Це він дуже розумно робить: якщо хтось присікається до його слів, Антонюк завжди зможе сказати, що не звинувачував конкретно Дудка в тому, що особисто він побудував аптеку чи отримав землю. Про Дудка сказав лише те, що той став мільйонером за кілька років перебування при владі і все. Антонюк проговорюється, що він не вічний і, мовляв, час зростати молодим. Таким чином він морально готує аудиторію до появи на горизонті дубенської політики нових молодих обличь. Ким будуть ці обличчя «простих людей» з народу? І чому Антонюк так переконаний, що вони стануть чесними? Питань залишається багато.

Відео:

2496

2 коментаря

Гість он-лайн
12:58
+1
Якби я був у Дубні мером, теж би став міліонером.Ні на кого б зла не мав, собі б зарплату піднімав.Все б зробив-і це, і то… Катався б на службовому авто.Зробив дорог
154
13:33
Правильно каже — Дудко потирив все що можна. Падло рідкісне.
Завантаження...