Чергова поразка футбольних клубів групи "Південь"

Чергова поразка футбольних клубів групи

У суботу відбулися чергові ігри у футбольному чемпіонаті області ІІ ліги.

Місцева команда ФК Імпульс (Дубно приймала на стадіоні Спартак ФК Колос (Кричильськ, Сарненський район). Завершилася гра із рахунком 0-1. Імпульс програв і ускладнив собі виконання задачі виходу до першої ліги.

У першому таймі гості з Сарненщини були активніші, створили декілька стовідсоткових моментів, але не реалізували. Імпульс відповів одним гострим ударом, але воротар Колоса переправив м'яч на кутовий. У другому таймі на початку все нагадувало перший, Колос атакує, а дубенчани стараються відповідати контатаками, але згодом все змінилося. Імпульс знайшов у собі резервні сили та пішов в перед. Їхня активність призвела до призначення пенальті, який не забив Михайло Вітерук. Далі ще були нагоди, але вразити ворота не вийшло.

Наприкінці матчу Імпульс пропустив, нападник Колоса обіграв двох захисників та легко переправив м'яч у куток. Шанси ще залишаються, але невеликі, потрібно вдало зіграти матчі, що залишилися.