Дубенські ветерани футболу гідно зіграли на міжнародному турнірі

Минулих вихідних у Кременці відбувся 24-ий традиційний міжнародний турнір з футзалу серед ветеранів, присвячений пам'яті Заслуженого журналіста України Михайла Баліцького.

Як повідомляє прес-служба Дубенської міської федерації футболу, всього на турнір приїхало 12 команд, у тому числі дві з Республіки Польщі, які були розділені на дві групи. Для виходу у півфінал потрібно було зайняти місце не менше другого. Матчі складалися з одного тайму, тривалістю 15 хвилин. Серед учасників такого представницького турніру була і дубенська команда «Джокер-Ветеран», у складі якої достойно виступили Хвилюк Валерій, Хвилюк Олександр, Тимчук Павло, Приндета Валерій, Блажевич Володимир, Левінський Олег, Ксензик Сергій, Копна Ігор, Іващук Петро, Малярчук Микола, Ілліч Олег, Поруцко Руслан.

Перший матч з командою м. Чорнобай, Черкаської області було зіграно в нічию 3-3, наступний завершився перемогою 3-1 над представником Закарпатської області м. Тячів. Потім на дубенчан чекала надважка гра проти переможця цього турніру останніх років, потужної команди з м. Тернополя, де «Джокер» показав хорошу гру і при підтримці залу не дали себе обіграти, вольова нічия 1-1.

Наступний матч проти м. Томашова-Любельського (Республіка Польща) став ключовим, адже вирішувалась доля другого місця в групі. При рівній грі «Джокер-Ветеран» пропустив зі штрафного на останній хвилині, 0-1. Прикра поразка, і навіть перемога в останньому матчі групового етапу проти м. Соснівки Львівської області з рахунком 2-1 вже нічого не вирішувала, всього треті у своїй групі. На наступний день у втішній грі за п’яте місце дубенчани обіграли ще одного представника Польщі команду м. Любліна з рахунком 4-0. Ніби і непоганий результат, але хотіли і могли зіграти краще, десь не пощастило, десь, мабуть, не вистачило сил. Головне, що показали хороший футбол, запам’яталися публіці, навіть мер Кременця особисто привітав команду та побажав успіхів у майбутньому.