Чергові перемоги дубенських веслувальників

З 2 по 5 квітня на базі олімпійської підготовки у м. Дніпрі гонками на 2000 м, 1000 м, 500 м всеукраїнських змагань «Весняний приз» відкрився веслувальний сезон в країні. В перегонах беруть участь майже усі найсильніші дорослі спортсмени та юніори.

Спортсмени веслувальники, дубенчани, показали високі результати. В каное-одиночці серед юніорів Шкарнега Андрій став переможцем на всіх трьох дистанціях. Братащук Владислав здобув третє місце на дистанції 1000 м, закріпивши свої позиції у складі збірної команди України. Також найбільш цікавими виглядали заїзди дорослих – в каное серед чоловіків, де у фінали потрапити всі найсильніші спортсмени країни, тож передбачити підсумок заїздів було досить складно. Виступаючи в цих заїздах, спортсмени з м. Дубно, майстри спорту України Овдійчук Андрій та Сидорчук Володимир, показали достойні результати.