Яка футбольна команда найкраща

17 квітня в понеділок відбувся фінальний етап відкритого Кубку м. Дубно по футболу. Дуже насподівані результати, дійсно безкомпромісна боротьба і несподіваний володар Кубку.
Вже перша півфінальна гра ФК Плоска — Іллічівець Берег принесла сюрприз, ФК Плоска вже протягом першого тайму вела 3-0, але інтргига була відновлена, в другому таймі рахунок скоротився до 3-2, але кінцівку краще проводять плочани і виграють 4-2. В другому півфіналі справжній бій, Джокер Дубно проти сильного Рачин — Колос, дубенчани перемагають 2-1 при нервовій кінцівці, де могли забивати дві команди. У фіналі ФК Плоска відстоює нічийний рахунок 0-0 і в серії пенальті перемагає. Шквал емоцій володарів Кубка, розчарування програвшої команди, задоволення для глядачів, було все, турнір вдався.
Міський голова В.Антонюк та голова міської федерації футболу м. Дубно В. Хвилюк вручає Кубок переможцям, вітаємо команду ФК Плоска з перемогою.