​Торгівля по вулиці Млинівській - під контролем КП “Ринок”

​Торгівля по вулиці Млинівській - під контролем КП “Ринок”
На засіданні постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, діяльності правоохоронних органів та громадських формувань було прийнято рішення щодо заборони стихійної торгівлі по вул. Млинівська та скасування рішення ради від 2008 року про дозвіл (тимчасовий) торгівлі і доручено управлінню економіки і власності міської ради підготувати відповідний проект рішення.
Управлінням економіки і власності міської ради розглянуто вказане питання і встановлено, що торгівля у даному місці проводиться не стихійно, а під контролем КП “Ринок”, так як відповідно до рішення міської ради від 01.06.2007 року № 699 “Про хід виконання рішення міської ради № 457 від 27.02.2007 року “Про організацію ринкової торгівлі на території ринку по вул. Млинівська” територію від початку вулиці Млинівської до перехрестя вулиць Панаса Мирного та вулиці Млинівська, визнано як тимчасовий ринковий майданчик для торгівлі непродовольчими товарами, овочами і фруктами. Відповідно до цього рішення КП “Ринок” створено реєстр торгових місць як на ринку, так і на тимчасовому ринковому майданчику.
За 2016 рік сума надходжень від бронювання торгового місця на тимчасовому ринковому майданчику склала 350,0 тис.грн. або 28,1 % від суми надходжень за бронювання торгового місця вцілому по ринку на вул. Млинівська, 4.
Крім того, слід зазначити, що заборона торгівлі безпосередньо по вул. Млинівська понесе за собою переміщення 207 торгових точок тимчасового ринкового майданчика на ринкову площу по вул. Млинівська, 4. Однак додатково розмістити таку кількістьт торгових місць, на ринку по вул. Млинівська, 4, немає можливості.
Враховуючи викладене, управління економіки і власності міської ради вважає за недоцільне скасовувати рішення ради щодо заборони торгівлі на вул.Млинівська.
Разом з тим, слід зазначити, що ще у травні 2016 року міською радою прийнято рішення заборонити торгівлю у ринкові дні на території прилеглій до автовокзалу на вул. Забрама.
За матеріалами: Дубенська МР
855

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...