Їздимо як раніше

Їздимо як раніше

Під час засідання виконавчого комітету 20 квітня 2017 року член виконкому, приватний підприємець Руслан Федорчук виступив з пропозицією розглянути питання про підняття базового тарифу на проїзд міським автобусним транспортом, так як, за його словами, нинішня вартість проїзду не покриває витрат перевізників, а також оплата за проїзд вже зросла у багатьох містах.

Міський голова Василь Антонюк повідомив, що наразі дане питання вивчається управлінням економіки і власності міської ради. Фахівцями управління буде проведено обгрунтований аналіз тарифної політики, пасажиропотоку, кількості та протяжності маршрутів, на основі чого буде врегульовано питання перевезення пасажирів у місті Дубно.
Також очільник міста наголосив, що будь-які дії перевізників щодо стягнення плати за проїзд з пасажирів пільгових категорій, які визначені відповідним рішенням виконавчого комітету, є незаконними. До прийняття виконавчим комітетом міської ради рішення щодо стабілізації перевезення пасажирів умови проїзду в міському транспорті залишаються без змін.
За матеріалами: Дубенська МР
969

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...