Дубенчани повернулися з Кубку України з перемогами

З 26 по 30 квітня у Дніпрі відбувався Кубок України з веслування на байдарках і каное, пам’яті Юлії Рябчинської, у якому взяли участь 357 спортсменів, серед яких 175 юнаків та юніорів. Для юних веслувальників — це етап відбору на Європейських юнацький олімпійський фестиваль, для дорослих спортсменів — відбір на Кубок світу.

Спортсмени-веслувальники з Дубна, які виступали у складі збірної Рівненської області, показали відмінний результат та здобули перемоги. Каноїст Андрій Шкарнега серед юніорів впевнено виграв кубок України на дистанціях 1000 м та 500 м. Також вдало завершився заїзд каное четвірок на дистанції 500 м, де Андрій Овдійчук та Василь Осійчук разом з веслувальниками зі Львова й Вінниці здобули бронзові нагороди. У спринтерських змаганнях серед дорослих на дистанції 200 м срібну медаль Кубку виборов Олександр Максимчук.

Варто відзначити також вдалі виступи Володимира Сидорчука — четверте місце серед чоловіків у каное одиночці на дистанції 5000 м, Владислава Братащука серед юніорів та Володимира Овдійчука серед юнаків.