Дубенські десятирічні футболісти привезли перемогу

Дубенські десятирічні футболісти привезли перемогу
Команда хлопців 2007 року народження ДЮСШ м. Дубно минулої п’ятниці та суботи їздила на Франківщину, де брала участь в міжобласному турнірі «Долинська весна 2017», який проходив у смт. Вигода, Долинського району, Івано–Франківської області. Про це повідомляє міська федерація футболу.

 

Всього в турнірі брало участь шість команд, які грали за коловою системою, тобто кожен з кожним. Першою була гра з представником Закарпатської області, ДЮСШ Мукачівського району. Стартували вдало здобувши мінімальну перемогу 1-0.

 

Другий матч з господарями поля, командою з смт. Вигоди, склався легше, знову перемога, вже впевненіша 3-1. Завершальна для дубенчан гра першого дня проти клубу «Свіча» м. Долина видалася непростою, у напруженій боротьбі зіграли в результативну нічию 3-3.

 

Другий ігровий день розпочали матчем з фаворитом турніру, сильною командою «Ніка» Івано-Франківськ, і несподівано для глядачів і напевно для самих себе наша команда проявила характер, зуміла забити та відстояти переможний рахунок 1-0. До золотих медалей лишався тільки один крок і він був зроблений, в останньому матчі змогли переграти ДЮСШ Долина 3-2 та в підсумку зайняти заслужене перше місце. 
1296

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...