У ніч на неділю - прийде безвіз

У ніч на неділю - прийде безвіз

Безвізовий режим між Україною та країнами ЄС означає, що громадяни України можуть перетинати кордон без звичного оформлення візи. Такі ж умови з 2005 року діють і для громадян ЄвроСоюзу для поїздкок в Україну.
Настала наша черга подорожувати спонтанно, просто і дешево!


Аби їздити до Європи без візи, потрібен біометричний закордонний паспорт громадянина України.

Із дня запуску безвізового режиму українці отримують право їздити без віз до 30 країн Європи.Безвізовий режим відкриває українцям можливість вільного пересування Європою. Це – поїздки на вікенди, концерти, виставки, музичні та театральні фестивалі, футбольні матчі, пляжний відпочинок, до друзів та рідних. Завдяки безвізовому режиму українці тепер можуть планувати поїздки спонтанно.

Перетин іноземцями кордону з європейськими країнами регламентує Шенгенський прикордонний кодекс. Прикордонна перевірка заснована на цих правилах і зводиться до головної мети – переконатися, що подорожуючий не планує порушувати європейські міграційні правила.
Умови в'їзду до ЄС.Детальніше про правила перетину кордону і перебування в ЄС – на сайті http://openeurope.in.uaЦей сайт – інформаційна платформа всеукраїнської кампанії про безвізовий режим з країнами Європейського союзу.Про це повідомляє Рівненська ОДА

1086

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...