Смизька та Мирогощанська громади отримають по 3,5 мільйони гривень

Смизька та Мирогощанська громади отримають по 3,5 мільйони гривень
По 3,5 мільйони гривень з державного бюджету отримають Смизька та Мирогощанська громади, в межах 1-2 мільйони буде направлено на розвиток Привільненської громади.

 

Загалом же, з державного бюджету для об’єднаних громад Рівненської області передбачили 64 мільйони гривень. Відповідну постанову затвердили на засіданні Уряду.


Ці, так звані «підйомні» розподілили між 18 ОТГ, що створені на Рівненщині упродовж останніх двох років. Розмір коштів залежить від кількості сільського населення та площі території громади.


«Гроші будуть спрямовані на будівництво, реконструкцію, ремонт доріг і вулиць, тобто на розвиток. Субвенція може також бути використана на розроблення проектної, містобудівної та планувальної документації», — розповів заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.


Він нагадав, ці об’єднані громади вже мають прямі бюджетні розрахунки. Тепер вони напряму отримують медичні й освітні субвенції і базові дотації. В бюджеті громади залишається 60% податку на доходи фізичних осіб, інші податки та збори. Про це повідомляє Дубенська РДА.


1013

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...