На Всеукраїнському турнірі - гирьовики Дубенщини знову кращі

На початку червня  в Ужгороді відбувся ІІ Всеукраїнський турнір з гирьового спорту  «Запорука здоров’я». Команду збірної області представляли спортсмени Дубенської районної спортивної школи, які завоювали три золоті медалі та одну бронзову.

У категорії до 85 кг майстер спорту Юрій Чубаєвський із с. Софіївки став чемпіоном в двох номінаціях (класичній вправі та довгим циклом), а Андрій Грицак з с. Білогородка  у категорії до 95 кг   — у вправі довгий цикл став чемпіоном та бронзовим призером в класичній вправі. Завдяки хорошим результатам наші спортсмени ввійшли у клубний чемпіонат Європи, який відбудеться 6-9 липня в м. Ужгороді.

Ці спортсмени є вихованцями заслуженого тренера України Леоніда Момотюка. Про це повідомив директор районної спортивної школи Іван Ілюсь.