Юні футболісти ФК «Єврошпон-Смига» повернулися зі столиці з перемогою

Юні футболісти ФК «Єврошпон-Смига» повернулися зі столиці з перемогою

Вперше у своїй історії юні футболісти ФК «Єврошпон-Смига» були запрошені на турнір пам’яті легендарного футболіста і тренера Валерія Васильовича Лобановського. Це єдиний турнір в нашій державі, що проводиться під егідою федерації футболу України.


Готуючись до серйозного турніру тренер Левков Святослав награвав з дітьми різні комбінації, варіанти цікавих та несподіваних розіграшів стандартних комбінацій, проводились бесіди з метою формування у гравців психологічної впевненості, адже у змаганнях приймало участь 43 дитячі колективи з різних куточків України.


По наслідках групового етапу про дітей із Дубенщини заговорив футбольний бомонд столиці. Сім перемог в семи матчах і перше місце в групі щось таки варті.


У півфіналі зустріч із командою «Атлет» Київ. Напружена боротьба і основний час завершується нічиєю 1:1. В серії післяматчевих пенальті наша перемога 4:3 та вихід у фінал.


Фінального матчу чекали з хвилювання та нетерпінням. Подивитись на гру наших земляків прибули представники федерації футболу України. Цікавило одне, чи зможуть дітлахи з невідомої Смиги протистояти одному з дитячих грандів столичного футболу «ФК Переможець». Змогли! Основний час нічия 0:0. У післяматчевих пенальті перемога 3:2. Віват.
А далі радощів немає меж: обійми, привітання, поцілунки. Ось вони наші герої: Пологеєнко Микола, Тимощук Влад, Сень Віталій, Школярчук Владислав, Момотюк Олександр, Михайлишин Олег, Тимощук Дмитро, Ковальчук Антон, Михальчук Артур, Яворський Дмитро, Довгаль Володимир, Пахалюк Тарас, Салійчук Володимир.
Не лише футболом жили діти у столиці. Екскурсія центральним майданом, вшанування стели «Небесної сотні», огляд центрального стадіону держави – «Олімпійського», прогулянка набережною Дніпра, зустріч, фото та спілкування з гравцем «Динамо» та збірної України Валерієм Федорчуком, − все це надовго залишиться в пам’яті дітей.


Та кульмінацією всього турніру стало нагородження переможців. Під оплески глядачів команда піднімає вверх кубок переможців, а на грудях сяють медалі з портретом В.Лобановського.


Приємно, що грою Пологеєнко Миколи, Тимощука Влада, Пахалюка Тараса зацікавились столичні команди.


А ще ця перемога сільських хлопчаків зруйнувала стереотип, що лише в містах при великих клубах виховуються вправні футболісти. При створенні гарних умов і в сільській глибинці можна готувати футболістів до гри на найвищому рівні. Над чим і працює ФК «Єврошпон-Смига». Про це у Фейсбуці повідомила Олена Левкова.

Фотогалерея:
Юні футболісти ФК «Єврошпон-Смига» повернулися зі столиці з перемогою 0Юні футболісти ФК «Єврошпон-Смига» повернулися зі столиці з перемогою 1
1723

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...