Сільські голови Дубенщини стажувалися у Вінниці

Сільські голови Дубенщини стажувалися у Вінниці

На початку липня у Вінниці відбулося стажування представників органів місцевого самоврядування за темами: «Надання адміністративних послуг» та «Енергозбереження». Захід проходив у рамках проекту Волинського ресурсного центру «Зміцнення демократичної культури серед молодих депутатів України» за фінансової підтримки Демократичного фонду ООН.


Сільські голови — Наталя Сорочинська (Тараканів) та Інна Іванюк (Повча) стали учасниками цього стажування.


Представники Житомирської, Рівненської, Тернопільської та Миколаївської областей переймали досвід Вінниччини у сферах енергоефективності, надання якісних адмінпослуг та розвитку місцевого самоврядування.


У рамках стажування відбувся також візит в Северинівську об’єднану територіальну громаду. Представники громади поділилися досвідом впровадження енергоефективних технологій та показали об’єкти, які опалюються за допомогою альтернативних джерел енергії.

Також учасники стажування мали нагоду поспілкуватися з представниками Зеленого офісу з питань енергозбереження та побачили роботу найпотужнішої в Україні котельні на твердому паливі. А про досвід місцевого економічного розвитку, досягнення високої якості та вихід на великі ринки гостям розповіли представники ТОВ «Промавтоматика Вінниця». Про це йдеться на сайті Дубенської РДА.
Фотогалерея:
Сільські голови Дубенщини стажувалися у Вінниці 0Сільські голови Дубенщини стажувалися у Вінниці 1Сільські голови Дубенщини стажувалися у Вінниці 2
824

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...