У Дубні оголошено конкурс мікрогрантів

У Дубні оголошено конкурс мікрогрантів
Фундація імені князів-благодійників Острозьких та Громадське товариство інвалідів з дитинства «Доброчин» оголошують конкурс мікрогрантів у рамках гранту від Українського Католицького Університету за сприяння Фонду Чарльза Стюарта Мотта з підтримки громадських організацій та ініціатив міста Дубна та району.Метою конкурсу: є надання технічної допомоги для організації та громадських ініціатив, які спрямовані на активізацію громадської активності міста Дубна та району.


До участі у конкурсі запрошуються громадські організації та ініціативні групи громадян з міста Дубна та Дубенського району. Участь політичних, релігійних, комерційних організацій у конкурсі — не передбачається.

 

Мікрогранти у сумі до 8000 грн. будуть надаватися для технічної допомоги та фінансової підтримки діяльності громадських організацій, діяльність яких поширюється на територію міста Дубна та Дубенського району, та спрямована на вирішення:
— суспільних та соціальних проблем;
— позашкільної та неформальної освіти;
— проблем вразливих та соціально незахищених верств населення;
— проблем дозвілля молоді;
— проблем чистоти довкілля та екологічних проблем.


Учасники конкурсу мають подати заповнену форму заявки (зразок тут)  на електронну пошту: dobrochin_dubno@ukr.net (не більше 5 сторінок) до 27 липня 2017 року.


Результати конкурсу будуть оголошені 1 серпня 2017 року.


Термін реалізації міні-проекту – серпень-вересень 2017 року.


У ході проведення конкурсу буде підтримано 3-5 міні-проектів.


433

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...