У центрі Дубна лавка із "сюрпризом"

У центрі Дубна лавка із
У Фейсбуці один із дописувачів опублікував пост про лавки по-дубенськи. Як з'ясувалося, у центрі міста лавочки із сюрпризом. Про це читайте далі пряму мову обуреного дописувача:

 

«Нещодавно оновили сквер на Майдані біля фонтану. Вчора мали необережність там відпочити. Сіли на лавочку посмакувати морозивом та помилуватися фонтаном, але нормально встати вже не змогли! Прилипли!!! Виявляється, наші ол*хи, зробити лавки з соснової дошки в якій маса сучків з яких на такій спеці почала „лізти“ живиця!!! Словом одягу хана! Кого побачили на той момент у скверику — попередили! Та багато хто вже слав прокльони нашим тупоголовим умільцям з комбінату благоустрою. Додаємо і ми свою порцію прокльонів — най вам руки повикручує — як казала моя прабабця!!! ТОЖ БУДЬТЕ ПИЛЬНІ ПЕРЕД ТИМ ЯК СІСТИ НА ЛАВКУ, ЧИМ-НЕБУДЬ, ЗАСТЕЛІТЬ!».

 

Міський голова з відповіддю не забарився та прокоментував у тому ж Фейсбуці: "Інна, скажіть Володі нехай зобов'яже виконавців лавок, щоб ті негайно виправити ситуацію аж до перекручування.".Ну що ж, побачимо наскільки реакція буде швидкою на ділі.
Фотогалерея:
У центрі Дубна лавка із "сюрпризом" 0У центрі Дубна лавка із "сюрпризом" 1У центрі Дубна лавка із "сюрпризом" 2У центрі Дубна лавка із "сюрпризом" 3
926

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...