Кого зачепить осінній призов-2017

Кого зачепить осінній призов-2017
З першого жовтня розпочався осінній призов, який триватиме два місяці – до кінця листопада. Уряд України вже затвердив кількість призовників - 10 460 осіб.ХТО ПОТРАПЛЯЄ ПІД ПРИЗОВ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ?


Призовний вік в Україні становить 20-27 років. Тих, кого кличуть до армії, мають бути здорові, без судимості та підстав для відтермінування або звільнення від армії.


Донедавна в армію призивалися юнаки віком від 18 років. Однак після початку бойових дій на сході України призовний вік підняли до 20 років. Ті, кому зараз 18-19 також можуть піти на службу, але добровільно (за контрактом).


Жодного з призовників не залучатимуть до участі в антитерористичній операції на сході України!


КУДИ І СКІЛЬКИ ВІДПРАВЛЯТЬ ПРИЗОВНИКІВ?


Як вже зазначалося, цьогоріч під осінній призов потрапило понад 10 тисяч чоловік. (Для порівняння, що під час осіннього призову минулого року на службу пішло 13 908 чоловік). Призовників розподілять по відповідних збройних структурах:


·до Збройних Сил України – 6 360 чоловік


·до Національної гвардії – 3 500 призовників


·до Державної спеціальної служби транспорту – 600 осіб


Якщо врахувати, що цієї весни до армії призвали 14 135 осіб, то загальна кількість призовників 2017 року становитиме – 24 595 людей.


Для призовників, які не мають вищої освіти, служба триватиме 18 місяців. Ті, хто вже отримали ступінь спеціаліста або магістра – 12 місяців.


Також, відповідно до Закону «Про військову службу”, на одного призовника розподілять разову матеріальну допомогу у розмірі двох прожиткових мінімумів – 3 293,13 гривень.


ХТО МАЄ ПРАВО НА ВІДСТРОЧКУ АБО ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД СЛУЖБИ В АРМІЇ?


Не всі чоловіки від 20 до 27 років потрапляють під призов. Законами України передбачені умови, які дозволять отримати відстрочку від проходження військової служби. Від призову (на весь період роботи за фахом) будуть звільнені представники таких професій:


·учителі


·медики


·священики


·поліцейські


Під призов не потраплять також ті, хто:


·утримує непрацездатну матір, або батька, чи іншого родича,


·має дитину віком до трьох років,


·самостійно виховує дитину (без матері),


·має двох і більше дітей,


·має вагітну дружину або дружину-інваліда,


·сирота,


·має тимчасові проблеми зі здоров’ям,


·молодший за 21 рік і водночас отримує освіту за денною формою.


900

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...