Суд виніс вирок атовцю, який нетверезим збив велосипедиста

Суд виніс вирок атовцю, який нетверезим збив велосипедиста

Вироком Дубенського міськрайонного суду від 10 жовтня засуджено 30-річного жителя Дубенського району за вчинення злочину, передбаченого ч.2 ст.286 КК України, дії кваліфікуються, як порушення правил безпеки дорожнього руху, особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого.


Так, суд підтримав позицію Дубенської місцевої прокуратури та визнав чоловіка винним у тому, що останній на початку листопада 2015 року, будучи у стані алкогольного сп’яніння, перебуваючи на кермом ВАЗівки, проявивши неуважність до дорожньої обстановки, що склалася в момент виникнення перешкоди для руху у вигляді велосипедиста, який рухався у попутному напрямку, негайно не вжив заходів для зменшення швидкості руху аж до зупинки транспортного засобу або безпечного для інших учасників руху об’їзду перешкоди та допустив наїзд на велосипедиста, від чого останній загинув на місці події.


Обвинувачений вину у вчиненому злочину так і не визнав, до останнього наполягав на своїй непричетності до вчинення злочину, вів себе зухвало. Єдине, що просив до нього застосувати Закон України «Про амністію у 2016 році», так як є учасником АТО.


Зловмиснику призначено покарання у виді 6 років позбавлення волі, під варту останнього взято у залі суду відразу після оголошення вироку. Водночас суд задоволив позовні вимоги потерпілих про стягнення матеріальної та моральної шкоди понад 200 тисяч гривень.


На разі засуджений чекатиме набрання вироком законної сили у слідчому ізоляторі м. Рівне.  Про це повідомив керівник Дубенської місцевої прокуратури Василь Мартинюк.

572

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...