Гирьовики Дубенщини повернулися з перемогами з чемпіонату України

У м. Полтава відбувся чемпіонат України з гирьового спорту серед чоловіків та жінок. У змаганнях взяли участь 22 області, в тому числі Автономна Республіка Крим.

У складі команди Рівненської області виступали вихованці Дубенської районної ДЮСШ, які вибороли дві бронзові медалі. Степанюк Тарас (с. Стовпець) у ваговій категорії (73 кг) посів трете місце. У категорії (85 кг) Чубаєвський Юрій із Софіївки також виборов бронзову медаль.

Залікові очки області також принесли наші спортсмени: Грицак Андрій (78 кг) став четвертим, Дзюбук Марія (58 кг) учениця санаторно загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ст., с. Верба, стала п’ятою. Всі учні-спортсмени є вихованцями заслуженого тренера України Леоніда Момотюка.Про це повідомив директор районної ДЮСШ Іван Ілюсь.