Оплатити послуги міграційної служби можна буде онлайн

Оплатити послуги міграційної служби можна буде онлайн
На сайті Державної міграційної служби України запроваджено онлайн-оплату адміністративних послуг.Таку можливість реалізував Ощадбанк.

 

Онлайн-сервісом можна скористатися за адресою:http://bit.ly/2z6ST2L.

 

За словами голови міграційної служби Максима Соколюка, з листопада сервіс буде доступний для всіх підрозділів, які підключено до електронної черги.Таких в Україні налічується близько 200.Також новий сервіс допоможе зробити більш прозорим процес запису до черги через онлайн-сервіс. Це унеможливить масово бронювати місця в електронній черзі та потім їх продавати.

 

Разом з тим, відсутність платіжної картки не буде перешкодою для отримання послуг чи для запису до електронної черги. Вони і надалі будуть доступними через термінали у підрозділах міграційної служби, а оплатити можна буде готівкою.

 

На сайті ДМС розміщено такий перелік послуг: запис на електронну чергу до підрозділів міграційної служби на зручний час, перевірка стану оформлення паспорта, персональне формування розрахунку вартості послуг та виписки рахунків з реквізитами для оформлення паспорту для виїзду за кордон, перевірка, як буде виглядати транслітерація прізвища та ім'я у паспорті громадянина України у формі картки та у паспорті громадянина України для виїзду за кордон. Про це повідомляє Державна міграційна служба України.
1324

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...