У мікрорайоні Механічного висадили оцтові саджанці

У мікрорайоні Механічного висадили оцтові саджанці

Під час осінніх канікул в середу, 1 листопада, члени гуртків «Любителі зеленої архітектури» (керівник Потапчук В.Д.) та «Пішохідний туризм» (керівник Сухолейстер В.М) Будинку дітей та молоді в рамках Всеукраїнської трудової акції «Юннатівський зеленбуд» запланували проведення трудової акції «Веселкова алея», погодивши з керівництвом «Зеленого господарства» територію створення алеї. Юннати взялися за роботу. Вирішили висадити саджанці роду Сумах (RHUS).


Сумах оленерогий або оцтове дерево – це представник північноамериканської флори. Він активно культивується ландшафтниками та майстрами паркового мистецтва за яскраве осіннє листя. Влітку яскраво-зелене, подібне до пальмового, листя восени стає жовтим, оранжевим, червоним та пурпуровим. Молоді пагони, що розрослися на території нашого дендрокуточка, ми вирішили подарувати місту.


Узбіччя вело-пішохідної доріжки, яка була вимощена наприкінці минулого року, буде прикрашено деревами цього виду і кожної осені будуть милувати око тих, хто проходить чи їде доріжкою вулиці Грушевського від світлофора до магазину «Зодіак», що в районі механічного заводу.


Ми і надалі будемо проводити роботи з озеленення нашого міста для того, щоб воно було ще зеленішим і тішило око дубенчан та туристів.


Наприкінці хочеться пояснити поважній пані, яка не розібравшись, при дітях почала викрикувати про «дерибан грошей». На проведення трудової акції не було витрачено ні однієї копійки дитячих, батьківських чи міських коштів. Саджанці було вирощено у дендрокуточку Будинку дітей та молоді, кілки для підв’язування дерев безкоштовно надала одна з міських пилорам, інвентар діти взяли з дому.


Єдине, що було витрачено – це дитячий час, який би вони ніколи не витратили на вживання алкогольних напоїв чи паління десь у «підворотні». У свій вільний час діти відвідують гуртки Будинку дітей та молоді з бажанням зробити щось корисне для свого міста. Не все робиться за гроші. Деякі речі у нашому місті робляться просто так, щоб рідне Дубно було трішечки кращим.


Хочеться подякувати гуртківцям, які, незважаючи на похмуру погоду, взяли участь в трудовій акції «Веселкова алея». Про це пише Валерій Потапчук, керівник гуртків Будинку дітей та молоді.

Фотогалерея:
У мікрорайоні Механічного висадили оцтові саджанці 0У мікрорайоні Механічного висадили оцтові саджанці 1У мікрорайоні Механічного висадили оцтові саджанці 2
381

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...