Рятувальники закликають дотимуватися правил пожежної безпеки в опалювальний сезон

Рятувальники закликають дотимуватися правил пожежної безпеки в опалювальний сезон

З відчутним зниженням температурних показників значно погіршується статистика трагічних випадків на пожежах у побуті. В першу чергу завдяки тому, що самі ж громадяни нехтують елементарними правилами безпеки: використовують несправні обігрівачі, не слідкують за перевантаженням електромереж та справністю пічного опалення.


Всього з початку року на території України виникло понад 75 тисяч пожеж. З них у житловому секторі — понад 25 тисяч. Кількість смертельних випадків на пожежах вже давно перетнула позначку у 1200 осіб і зараз чи не щодня маємо не менше чотирьох загиблих за добу...


Одним із методів боротьби з пожежами у побуті є проведення профілактичних відпрацювань фахівцями ДСНС України. Тож, рятувальники спільно з представниками громадськості та правоохоронцями вирушають у рейди житловим сектором, де спілкуються з громадянами щодо правил безпеки.


Зважаючи на невтішну статистику щодо виникнення пожеж у житловому секторі, а також вражаючого зростання показника загибелі громадян, Державна служба з надзвичайних ситуацій закликає українців дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті!


Зокрема:


— слідкуйте за станом та справністю електромережі;


— у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, тощо;


— не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;


— намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;


— не паліть у ліжку;


— подбайте про стан опалення в помешканні та не використовуйте старі чи несправні обігрівачі;


— при виникненні пожежі негайно викликайте вогнеборців за номером 101, адже кожна хвилина у цій ситуації має вирішальне значення!


Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню. Пам'ятайте, що загрозу завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками.


Про це повідомляє прес-служба ДСНС Укрїни

627

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...