Мати загиблого учасника АТО придбала житло

Мати загиблого учасника АТО придбала житло
Мати загиблого учасника АТО Момотюка Дмитра Володимировича, яка проживає у с. Берег, придбала квартиру у м. Дубно за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 №719.


Відповідно до вимог Порядку виплати зазначеної грошової компенсації, члени сім’ї загиблого учасника АТО самостійно використовують призначену їм грошову компенсацію на придбання житла в будь-якому населеному пункті на території України. 


У кінці жовтня 2017 року управління праці та соціального захисту населення Дубенської райдержадміністрації спрямувало кошти державної субвенції на виплату грошової компенсації для придбання житла на спеціальний рахунок, відкритий матір’ю загиблого учасника АТО Момотюк Наталією Степанівною у відділенні АТ «Ощадбанк» у м. Дубно.


3 листопада 2017 року Момотюк Наталія Степанівна підписала договір на придбання житла у власність у місті Дубно. 


Станом на сьогоднішній день уже дві сім'ї загиблих героїв забезпечені житлом, а найближчим часом ще одна сім'я інваліда війни 2 групи із числа військовослужбовців, які приймали безпосередню участь в антитерористичній операції, отримає грошову компенсацію на придбання житла. Про це повідомляє Дубенська РДА.


400

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...