Дівчинка вкрала в старого дідуся 15 тисяч гривень

Дівчинка вкрала в старого дідуся 15 тисяч гривень

У середу, 8 листопада, на лінію «102» повідомили про крадіжку 15 000 грн із господарства 85-річного мешканця с. Тростянець. Живе він сам. Інколи у домашніх клопотах допомагають односельчани – неповнолітні брат із сестрою. Кожного місяця, отримавши пенсію, частину чоловік відкладав. Він вигадав збирати заощадження у скляній банці, яку сховав у коморі, в дерев’яній скрині із зернами кукурудзи.


Діти, які часто приходили до пенсіонера в поміч, знали, що є у нього вдома і де лежать ключі від підсобних приміщень. Навідавшись до діда черговий раз, дівчинка вирішила вкрасти у нього трохи кукурудзи. Та коли почала набирати її зі скрині в мішок, натрапила на банку. Всередині – 15 000 грн. Забрала усе. Залишила тільки порвану 10-гривневу купюру.


Молодший брат дівчини спостерігав за всім, що відбувалося. Наступного дня вони разом поїхали до Дубна, де придбали два смартфони, комп’ютерні колонки та дещо із солодощів. Вдома гаджети нікому не показували, а звідки взялись колонки та продукти, мати їх не надто й розпитувала. Ще майже 4 000 грн діти не встигли розтринькати.


За фактом крадіжки, що була вчинена із проникненням до приміщення, відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 КК України. Дівчина в усьому зізналася. Вирішується питання про повідомлення їй про підозру у скоєному. 
Максимальне покарання за санкцією вказаної статті – 6-річне ув'язнення. Про це повідомляє Дубенський відділ поліції.

604

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...