На могилах трьох атовців встановили прапори

На могилах трьох атовців встановили прапори
З ініціативи Плосківського сільського голови Бориса Кочубея на могилі загиблого учасника АТО Петра Полицяка у с. Борбин Млинівського району встановлено флагшток з жовто-блакитним стягом.
Учасниками даного заходу стали заступник голови Дубенської райдержадміністрації Наталія Левшенюк, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Чоботар, секретар ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» Тетяна Філімоненко, Плосківський сільський голова Борис Кочубей, батько Петра Петро Полицяк, мати загиблого учасника АТО Петра Накидалюка Ніла Шатнік. 

Ідея встановлення таких флагштоків виникла в Плосківського сільського голови для вшанування героїв та для того, щоб могила учасника АТО була помітна здалеку.

Це третій флагшток з прапором, який встановлений на могилі загиблого учасника АТО, що проживав на території Плосківської сільської ради. Раніше такі флагштоки були встановлені Володимиру Петренюку, який похований в с. Судобичі та Петру Накидалюку, с. Плоска. Про це повідомляє Дубенська РДА.
470

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...