Сім'я з Млинова перемогла на спортивних змаганнях в Дубні

Сім'я з Млинова перемогла на спортивних змаганнях в Дубні
26 листопада у місті Дубно завершився третій етап обласної спортивної гри «Сімейні перегони», який проходив в спортивному залі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6. У змаганнях взяли участь 4 сімейні команди — по одній з Млинова й Здолбунова та дві з Дубна. Серед них були як переможці попередніх етапів, так і новачки, які виявили бажання активно провести вихідні і разом з іншими сім’ями поборотися за путівки до суперфіналу, який відбудеться влітку.
Спортивні й інтелектуальні конкурси, які наповнювали програму заходу, були достатньо цікавими і для дорослих, і для дітей. У спеціально підготовлених естафетах всі мали змогу проявити свої найкращі індивідуальні якості. Хтось дуже добре вправлявся зі спортивним інвентарем, хтось швидше за всіх долав визначену дистанцію. Найкраще впоратися з програмою заходу зуміли не ті колективи, які були індивідуально найсильніші, а ті, що продемонстрували справжній командний дух та злагодженість дій. 
Після завершення всіх конкурсів настав час для підрахунку балів і визначення переможців. На перше місце п’єдесталу впевнено зійшли фаворити змагань – сім`я  Юркевич з Млинова. Декількома балами їм поступилася сім`я Пащуків з м.Дубно, замкнула трійку призерів сім`я дубенчан Музик. Також проводився індивідуальний конкурс стрибків на скакалці, де перемогу здобув Юрій Музика. Всі вони власним прикладом допомагають реалізовувати дуже важливу місію – популяризувати масовий спорт і фізичну культуру серед населення. Адже для того щоб вести активний і здоровий спосіб життя зовсім не потрібно витрачати багато сил і часу, що і доводять учасники змагань. Під час урочистої церемонії нагородження всі команди отримали від організаторів сувеніри, а переможці були відзначені ще й цінними призами. Про це повідомляє Дубенська міська рада.
414

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...