Дубенські учні та студенти - серед переможців обласного етапу Міжнародного конкурсу ім. Петра Яцика

Дубенські учні та студенти - серед переможців обласного етапу Міжнародного конкурсу ім. Петра Яцика

42 кращих знавців мови Рівненщини обрали під час обласного етапу Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика. Вони змагатимуться за перемогу на всеукраїнському рівні. Загалом в області у конкурсі взяли участь понад дві сотні учнів і студентів шкіл, професійно-технічних навчальних закладів та ВУЗів. Вони виконували завдання різної складності на знання рідної мови. В управлінні освіти і науки Рівненської ОДА повідомляють, що найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів Рівного –  6 призових місць,  Рівненського району –  5, Сарненського району — 3 призових місця.


Переможці конкурсу:













































































































3-ій клас

 

 

 

БоборецькаАнна Іванівна

Колоденськазагальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненського району

1 місце

Шут Оксана Ярославівна

БолюкХристина Олегівна

Сарненськийнавчально-виховний комплекс «Школа — колегіум» ім. Т.Г.Шевченка

2 місце

Жук Ольга Євгенівна

Чудак Катерина Олексіївна

Дубенськийнавчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад»

3 місце

ТимощукОлена Євгеніївна





 6-ий клас

 

 

 

ПерескоцькаЮлія Вікторівна

Млинівськазагальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Млинівської селищної ради Млинівського району

1 місце

Гришина Ірина Зінонівна

Наконечний Роман Михайлович

Повчанськазагальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дубенського району

2 місце

Наконечний Михайло Миколайович

Гришутіна Вікторія Олександрівна

Мізоцькийнавчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів — ліцей» Здолбунівського району


 

3 місце

КремінськаТамара Андріївна

 




 9-ий клас

 

 

 

Повх Анна Сергіївна

Дубенська гімназія № 2

1 місце

МомотюкСвітлана Іванівна

Король Катерина Олександрівна

Рівненська загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів № 22

2 місце

Ярошик Олена Юхимівна

Островська Мар'яна Володимирівна

Костопільськийнавчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім.Т.Г.Шевченка»

3 місце

КовальчуТамара Іванівна

 




 Студенти внз І-ІІ р.а.

 

 

Літовінська Катерина Миколаївна

Вищий комунальний навчальний заклад «Дубенський медичний коледж»

1 місце

Павленко Ніна Йосипівна

Головчук Юлія Дмитрівна

Технічний коледж НУВГП

2 місце

Куришко Надія Микитівна

Фурсович Галина Леонідівна

Дубенський коледж культури і мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету

3 місце

Мельник Олена Олексіївна

 Студенти педколеджів

 

 

Плескач Ірина Вікторівна

Сарненськийпедагогічний коледж Рівненського державного гуманітарного університету

1 місце

ЖакунЛюдмила Адамівна

Масюк Дарія Миколаївна

Дубенський коледж Рівненського державного гуманітарного університету

2 місце

Бондарчук Ірина Володимирівна


Про це повідомляє Рівненська ОДА.

718

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...