Дубенські поліцейські - одні з кращих в тенісі

На базі Рівненського регіонального центру "Інваспорт" 14 грудня першість із настільного тенісу виборювали поліцейські області.
У запеклій боротьбі змагалися 13 команд апарату, відділів та відділень поліції ГУНП, Управління патрульної поліції та Управління поліції охорони.
Серед апарату ГУНП в Рівненській області «золото» вибороли бійці роти особливого призначення, «срібло» — управління кадрового забезпечення, а «бронза» дісталася управлінню протидії наркозлочинності.
Серед структурних підрозділів першість здобула Патрульна поліція Рівного, друге місце – команда Головного управління Нацполіції в Рівненській області, а третю сходинку посіли гравці Дубенського відділу поліції.
Призерів нагородили грамотами, медалями та кубками. Та найціннішими призами залишилися дух командної гри та азарт від змагання.
У середу, 20 грудня, поліцейські команди зійдуться у змаганнях зі стрільби з пістолета. Про це повідомляє ГУ НП в Рівненській області.