Дубенська районна станція юних туристів звітує про свої досягнення у 2017 році

Дубенська районна станція юних туристів звітує про свої досягнення у 2017 році
Вихованці гуртків туристсько-краєзнавчого напряму протягом 2017 року взяли участь у ХIX зльоті юних туристів-краєзнавців, активістів руху учнівської молоді «Моя земля – земля моїх батьків» де вибороли ІІІ загальнокомандне місце.

Учасники експедиційних загонів станції юних туристів у ІІ турі Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна» посіли І загальнокомандне місце завдяки перемогам у номінаціях: експедиційний загін «Знайда» на базі Птицької ЗОШ (керівники Кравець Н.В. та Ковальчук Г.В.) – І місце у номінації «З попелу забуття»; експедиційний загін «Знайда» на базі Птицької ЗОШ (керівник Кравець Н.В.) – ІІ місця у номінаціях «Геологічними стежками України» та «Козацькому роду нема переводу»; експедиційний загін «Дослідник» на базі Рачинської ЗОШ (керівник Боярчук І.М.) – ІІ місце у номінації «З батьківської криниці»; експедиційний загін «Максимум» на базі Рачинської ЗОШ (керівник Джурик С.М.) – ІІІ місце у номінації «Географія рідного краю»; експедиційний загін «Beautiful» (керівники Джурик С.М. та Боярчук І.М.) – ІІІ місце у номінації «Духовна спадщина мого народу»;


Збірну команду туристів-спортсменів Дубенського району представляють учні Стовпецької ЗОШ (тренер Кравець І.В.), Повчанської ЗОШ (тренер Горнійчук Л.В.), Мирогощанської ЗОШ (тренер Міщук О.С.) та Княгининської ЗОШ (тренер Марчук В.М.), які у 2017 році не раз тішили своїми перемогами і здобутками: VІ відкритий Чемпіонат Волинської області серед юніорів з лижного туризму – ІІ місце; змагання зі спортивного туризму у залік обласної спартакіади школярів Рівненщини – ІІІ місце; змагання зі спортивного орієнтування у залік обласної спартакіади школярів Рівненщини – V місце; відкриті обласні змагання з водного та велосипедного туризму серед учнівської молоді «Кубок Ікви» — V місце; відкриті змагання зі спортивного туризму «Осінні стежки 2017», відкриті багатотурові змагання зі спортивного орієнтування «Зелений стадіон 2017», «Лісові канікули 2017», «Золота Агатівка 2017», «Суперспринт 2017» – особисті перемоги у групах.


Вихованці туристсько-спортивних гуртків будучи членами збірної Рівненської області брали участь у навчально-тренувальних зборах, змаганнях і Чемпіонатах які проходили у Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській та Волинській областях.


Школярам Дубенщини є на кого рівнятися та з кого брати приклад, адже наші педагоги на початку 2017-2018 навчального року вибороли І загальнокомандне місце в обласних змаганнях зі спортивного туризму серед працівників освіти Рівненщини, цим самим підтвердивши свій титул Чемпіонів області зі спортивного туризму.


2017 рік приніс багато здобутків та перемог, та не було їх аби не підтримка і сприяння голови Дубенської районної державної адміністрації Юрія Парфенюка, голови Дубенської районної ради Олександра Козака, начальника відділу освіти Дубенської РДА Галини Вознюк, голови Дубенської районної організації профспілки працівників освіти Наталії Андріюк та директорів освітніх закладів району. Окремі слова вдячності батькам наших вихованців за розуміння, допомогу та всебічну підтримку як дітей та і їх керівників, адже діяльність туристсько-спортивних та туристсько-краєзнавчих гуртків є неодмінною складовою системи виховання підростаючого покоління, сприяння розвитку творчих інтересів учнівської молоді, виховання свідомої, патріотичної особистості в умовах сучасного суспільства. Про це повідомляє методист райСЮТур Галина Ковальчук.


Фотогалерея:
Дубенська районна станція юних туристів звітує про свої досягнення у 2017 році 0Дубенська районна станція юних туристів звітує про свої досягнення у 2017 році 1
725

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...