Дубенська поліція завітала на новорічне свято дошкільнят

Дубенська поліція завітала на новорічне свято дошкільнят

Днями співробітники Дубенського відділу поліції навідали своїх маленьких підопічних — дошкільнят Дубенської спеціальної ЗОШ-інтернат. Діток вітали із прийдешніми новорічними святами, натомість правоохоронців обдарували посмішками та позитивом.


Вже котрий рік поспіль дубенські правоохоронці підтримують гарну традицію вітати своїх підшефних вихованців напередодні Нового року. Тож і цього разу на чолі зі своїм керівником Романом Панасюком вони вирішили влаштували новорічне свято для наймолодших товаришів із Дубенської школи-інтернату. 
За веселий танок навкруг лісової красуні та море усмішок дітки отримали від Діда Мороза солодкі дарунки, настільні ігри, конструктори та книжечки.
Наприкінці гостин директор навчального закладу Олександр Філенко подякував гостям за приємний візит, а навзаєм подарував поліцейським колоритний герб України, виготовлений дітьми у техніці квілінг. Про це повідомляє Дубенський відділ поліції.Фотогалерея:
Дубенська поліція завітала на новорічне свято дошкільнят 0Дубенська поліція завітала на новорічне свято дошкільнят 1Дубенська поліція завітала на новорічне свято дошкільнят 2Дубенська поліція завітала на новорічне свято дошкільнят 3
691

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...