Останні спортивні здобутки дубенських борців і гирьовиків у 2017 році

23–24 грудня у Києві відбулися всеукраїнські змагання з гирьового спорту. Успішно виступили на цих змаганнях вихованці Дубенської районної ДЮСШ, поповнивши свою спортивну колекцію трьома золотими медалями. Змагання проходили у абсолютній категорії.

Чемпіонами турніру стали: майстри спорту Юрій Чубаєвський в поштовху довгим циклом гирі (24 кг) та Андрій Грицак — поштовх довгим циклом гирі 32 кг і ривок гирі 32 кг. Обидва вони є вихованцями заслуженого тренера України Леоніда Момотюка.

25–26 грудня у Ковелі відбувся традиційний відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби, серед юнаків та дівчат 2000 р.н. і молодші, пам’яті заслуженого тренера України Перта Стуса. В змаганнях взяли участь 196 учасників з різних областей України, та юнацька команда Білорусі.

Успішно на цих змаганнях виступила команда Дубенщини, завоювавши одну золоту та одну бронзову медалі. Вигравши чотири сутички, чемпіоном став дубенчанин, учень СШ№3 Вадим Бурлака (35 кг) – тренер Степан Ілюсь. Яна Тернюк (57 кг), з с. Привільне, завоювала бронзову медаль цих престижних змагань – тренер Світлана Фірсова-Кондратюк. У п’ятірку кращих також потрапили Дар’я Надеін (30 кг) та Ілля Климчук (29кг).