Учасник АТО з Дубенщини придбав житло за державний кошт

Учасник АТО з Дубенщини придбав житло за державний кошт

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України, призначено грошову компенсацію за належне для отримання жиле приміщення для інваліда війни ІІ групи. 22 грудня 2017 року з державного бюджету надійшли кошти грошової компенсації на придбання житла Ігнатенку Валерію Леонідовичу, інваліду війни ІІ групи із числа учасників АТО. Управління праці та соціального захисту населення Дубенської райдержадміністрації спрямувало кошти державної субвенції на виплату грошової компенсації для придбання житла на спеціальний рахунок в сумі 893,1 тис. грн, відкритий Ігнатенком В. Л. у відділенні АТ «Ощадбанк» у м. Дубно.
Відповідно до вимог Порядку виплати зазначеної грошової компенсації, сім’я загиблого учасника АТО самостійно використовує призначену їм грошову компенсацію на придбання житла в будь-якому населеному пункті на території України.
4 січня 2018 року Ігнатенком В.Л. був підписаний договір на придбання  квартири у м. Рівне.
На даний час за кошти державної субвенції придбали житло дві сім'ї загиблих учасників АТО та один інвалід війни із числа учасників АТО. Про це повідомляє Дубенська РДА.686

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...