Відбувся відкритий особистий чемпіонат Дубна з настільного тенісу

Відбувся відкритий особистий чемпіонат Дубна з настільного тенісу
28 січня в спортивному залі ЗОШ №3, відбувся відкритий особистий чемпіонат міста з настільного тенісу серед чоловіків, жінок та ветеранів. У особистих першостях серед дорослих, взяли участь справжні прихильники цього виду спорту. Чемпіонат мав на меті не тільки визначити найсильніших, але й найголовніше це – популяризувати настільний теніс в місті.

Змагання проходили у динаміці гри та довели, що майстерності непідвладний вік. Абсолютним переможцем серед чоловіків став Михайло Чубай, друге місце посів молодий спортсмен Іван Огірчук, третє – Роман Рухер. Серед жінок перемогу здобула Ольга Петручок, друге призове місце посіла Вікторія Пилипюк, бронзову нагороду здобула Ілона Степюк. Серед ветеранів чоловіків на першому місці Сергій Ксендзик, а серед ветеранів жінок Катерина Павлюк. Чемпіони та призери були нагороджені пам`ятними призами з символікою чемпіонату, медалями та грамотами Дубенської міської ради.
Фотогалерея:
Відбувся відкритий особистий чемпіонат Дубна з настільного тенісу 0Відбувся відкритий особистий чемпіонат Дубна з настільного тенісу 1Відбувся відкритий особистий чемпіонат Дубна з настільного тенісу 2
394

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...