У Дубенській ЦРЛ провели "День відкритих дверей"

У Дубенській ЦРЛ провели

Минулого тижня, 6 лютого, відбувся «День відкритих дверей» у Дубенській центральній районній лікарні. До заходу долучилися керівництво району на чолі з головою адміністрації, керівники силових структур, представники громадських організацій району та міста. Головний лікар закладу Віталій Табачук ознайомив присутніх з структурою та відділами лікарні.


Присутні змогли відвідали відділення: реанімації, неврології, де відкрито інсультний блок, травматології, хірургії – та оглянути основні зміни за останні роки.


Незважаючи на непропорційний розподіл медичної субвенції між лікувальними закладами міста та району Дубенщини, впродовж минулого року, в лікарні було проведено низку ремонтних робіт:


— ремонт сходових майданчиків хірургічного корпусу; 


— заміна вікон патолого-анатомічного відділення;


— ремонт санітарного пропускника, палати-ізолятора дитячого відділення;


— ремонт кабінету фіброгастроскопії;


— ремонт гіпсувальної, перев’язувальної, а також кімнати-палати для лікування тимчасово затриманих в травматологічному відділенні; 


— задля відкриття відділення гемодіафільтрації, проведено реконструкцію частини приміщень шкірно-венерологічного відділення.


По проекту Світового Банку Реконструкції та Розвитку отримано спецавтомобіль швидкої медичної допомоги класу В для транспортування пацієнтів в заклади охорони здоров’я третинного рівня.


За сприяння народного депутата України Ірини Луценко «Благодійний Фонд Родини Загорій» передав Дубенській центральній районній лікарні медичне обладнання виробництва німецької фірми «Карл Шторц», яке вартує 1 156 427 грн,  для проведення лапароскопічних операцій. За кошти місцевого бюджету це обладнання доукомплектоване ендоскопічною оптикою на суму 60,862 тис. грн. Таких операцій у 2017 році було проведено 12, у 2018 – 7. Усі успішні. Варто зазначити, що вони проводились не тільки дубенчанам, а й пацієнтам з інших районів та областей. Також за кошти з місцевого бюджету у хірургічне відділення придбали камеру для зберігання стерильних виробів, що вартує 17, 577 тис. грн.


За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій було придбано медичне обладнання на суму 4207,696 тис. грн, а саме:


в ендоскопічний кабінет:


— відеоскоп та фібробронхоскоп — придбання даного обладнання дало змогу доукомплектувати системуOlympus, для встановлення точного діагнозу при захворюваннях стравоходу, шлунку, дванадцятипалої кишки, товстої кишки, бронхів.


в кабінет ультразвукової діагностики:


— стаціонарний ультразвуковий діагностичний сканер – завдяки чому в лікарні вперше з'явився власнийапарат УЗД.


в клініко-діагностичну лабораторію:


— автоматичний гематологічний аналізатор;


— автоматичний біохімічний аналізатор;


— мікроскопи;


— аквадистилятор;


— медична центрифуга;


— аналізатор для діагностики та оцінки серцево-судинних захворювань.


Це обладнання в кількадесятків разів покращило та прискорило роботу лабораторії.


в хірургічне відділення:


— камера ультрафіолетова – для зберігання хірургічних інструментів;


— світильник операційний;


— оновлено операційний багатофункціональний стіл.


Це обладнання потребувало оновлення, оскільки попереднє устаткування було виготовлене ще 70 роках попереднього століття.


в травматологічне відділення:


— апарат електрохірургічний – для зупинки кровотеч;


— апарат магнітно-терапевтичний низькочастотний;


— світильник світлодіодний;


— світильник операційний.


в кардіологічне та неврологічне відділення:


— ультра компактний монітор пацієнта;


— компактний монітор пацієнта;


— електрокардіограф.


в реанімаційне відділення:


— ларингоскопи – для обстеження області гортанні та інтубації дихальних шляхів;


— компактний монітор пацієнта – постійного спостереження за станом пацієнта;


— шприцеві дозатори.


в стерилізаційне відділення:


— стерилізатор – завдяки придбанню цього апарату було збережено роботу відділу.


в паталого-анатомічне відділення:


— каталка паталого-анатомічна;


— камера холодильника для зберігання тіл померлих – розрахована на 3 тіла.


в приймальне відділення та відділення заготівлі крові:


— морозильна камера.


Розпочато капітальний ремонт даху будівлі інфекційного відділення на суму 792 тис. грн.


За рахунок субвенції відділу охорони здоров’я Дубенської міської ради придбано резектоскоп для проведення трансуретральної резекції простати на суму 133,975 тис. грн.


Відвідувачам показали харчовий блок, в якому проводиться випічка хліба власними силами, завдяки чому лише на придбанні хліба економиться близько 60 тис. грн, які спрямовуються на придбання інших необхідних продуктів.


Завдяки наданню благодійної допомоги населенням та фермерськими господарствами району значно покращується рівень харчування пацієнтів.


З рахунок переведення опалення лікарні з газових на твердопаливні котли у 2017 році було зекономлено близько 450 тис. грн, які в подальшому спрямовані на виплату заробітної плати працівникам лікарні. Про це повідомляє Дубенська РДА.

Фотогалерея:
У Дубенській ЦРЛ провели "День відкритих дверей" 0У Дубенській ЦРЛ провели "День відкритих дверей" 1У Дубенській ЦРЛ провели "День відкритих дверей" 2У Дубенській ЦРЛ провели "День відкритих дверей" 3
382

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...