Гирьовики районної ДЮСШ - чемпіони області

18 лютого 2018 року в м. Рівне відбувся відкритий Кубок Рівненської області з гирьового спорту серед чоловіків (поштовх, довгим циклом, двоборство) та жінок (ривок). У змаганнях взяли участь 7 команд із різних районів області та гості із міста Кривий Ріг, Кременецького району та міста Тернополя.

Команда Дубенської районної спортивної школи виборола 4 золоті, 2 срібні та 1 бронзову медалі. В підсумку маємо перше загальнокомандне місце.

Чемпіонами змагань стали: Дзюбук Марія ( 63 кг) Вербська санаторна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст., Степанюк Тарас (73 кг с.Стовпець), Грицак Андрій абсолютна категорія с. Білогородка  (тренер Момотюк Л.П.), Кравцов Юрій (68 кг) с. Білогородка (тренер Котвінський О.Ю, Момотюк Л.П.)

Срібні нагороди здобули: Третяк Галина (68 кг) — с. Верба  (тренер  Момотюк Л.П) та Хоптюк Віталій (63 кг) — с. Білогородка (тренер Котвінський О.Ю, Момотюк Л.П.)

Бронза дісталась: Карпченку Павлу (73 кг) с. Верба (тренер Момотюк Л.П.)

У п’ятірку кращих потрапили, принісши залікові очка в команду: Мелещук Олександр, Степанюк Роман — с. Стовпець, Кузьмич Мирослав — с. Білогородка, Харенюк Богдан, Лазорик Роман, Ковтун Юрій  — с. Птича. Про це повідомляє заступник директора Дубенської районної ДЮСШ Віктор Мушировський.