Спортивні сім'ї позмагалися в обласній грі

Спортивні сім'ї позмагалися в обласній грі
У Дубні завершився третій етап ІІ туру обласної спортивної гри «Сімейні перегони. Спортивні громади», який проходив у спортивній залі ЗОШ №6. У змаганнях взяли участь 4 сімейні команди, переможці попередніх етапів. Спортивні й інтелектуальні конкурси, які наповнювали програму заходу, були достатньо цікавими як для дорослих, так і для дітей.

У спеціально підготовлених естафетах «Хокей», «Мікс», «Спортивний сніговик», «Туристичний біатлон» та в інтелектуальному завданні «Знайди спортсменові інвентар» всі мали змогу проявити свої найкращі індивідуальні якості. Хтось дуже добре вправлявся зі спортивним інвентарем, хтось швидше за всіх долав визначену дистанцію. Найкраще впоратися з програмою заходу зуміли не ті колективи, які були індивідуально найсильніші, а ті, що продемонстрували справжній командний дух та злагодженість дій.

Після завершення всіх конкурсів настав час для підрахунку балів і визначення переможців. Наперше місце п’єдесталу впевнено зійшли фаворити змагань – сім`я Добридник з Радивилівської ОТГ. Друге місце здобула сім`я Кучмей-Коноба з м. Дубно, а замкнула трійку призерів сім`я Голубцових зі Здолбунівського району. Всі вони власним прикладом допомагають реалізовувати дуже важливу місію – популяризувати масовий спорт і фізичну культуру серед населення. Адже для того щоб вести активний і здоровий спосіб життя зовсім не потрібно витрачати багато сил і часу, що і доводять учасники змагань.

Під час урочистої церемонії нагородження всі команди отримали сувеніри від організаторів, а переможці були відзначені ще й цінними призами, які стали лише маленьким доповненням до приємно проведеного дня. Нагородження проводили начальник відділу молоді, фізкультури та спорту Дубенської міської ради Ольга Кобилянська та начальник інформаційно-аналітичного відділу Рівненського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Ігор Вознюк. Про це на своїй сторінці у ФБ повідомив головний спеціаліст відділу молоді, фізкультури та спорту Богдан Кучмей.
945

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...