У Дубні незабаром утвориться нова служба

У Дубні незабаром утвориться нова служба

На виконання Постанов КМУ нова служба виникне на базі територіальних органів Державної ветеринарної та фітосанітарної служби, Державної інспекції з питань захисту прав споживачів та Державної санітарно-епідеміологічної служби шляхом їх приєднання до відповідних територіальних органів Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.
Також уряд вирішив ліквідувати територіальні органи Державної ветеринарної та фітосанітарної служби, а її майно передати до новоутвореної установи.
Сфера повноважень нової служби: ветеринарна медицина, сфера безпечності та окремих показників якості харчових продуктів, карантину та захисту рослин, ідентифікація та реєстрація тварин, санітарне законодавство, метрологічний нагляд, сертифікації насіння та інше.
Отож Дубенське міськрайонне управління Держсанепідемслужби та управління Держветслужби перебувають на завершальній стадії реорганізації шляхом приєднання до новоствореної Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.
Дубенська Держпродспоживслужба запрацює з 4 квітня 2016 року.

За матеріалами Дубенської міської ради

1336

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...