У Дубні розпочався місячник благоустрою

У Дубні розпочався місячник благоустрою
Міський голова Василь Антонюк підписав розпорядження про проведення з 12 березня по 7 квітня 2018 року місячника благоустрою в місті Дубно до Великодня.
Керівникам підприємств, установ, організацій міста незалежно від форм власності, громадянам міста потрібно забезпечити проведення заходів по благоустрою підвідомчих і закріплених територій.

Комунальному підприємству «Дубноводоканал» необхідно ліквідувати стихійні сміттєзвалища на міських територіях, прибрати вулиці, тротуари, автобусні зупинки, очистити бордюри, привести в належний стан території скверів, кладовищ, упорядкувати контейнерні площадки, урни, громадські туалети.

Комунальному підприємству «Зелене господарство» — привести в належний стан території кладовищ, меморіалів, пам'ятників, пам'ятних знаків, скверів, газонів, квітників.
Комунальному підприємству «Центральна житлово-експлуатаційна організація „Житловик“, Державному історико-культурному заповіднику — прибрати прибудинкові території від сміття, упорядкувати господарські та дитячі ігрові майданчики.
Дубенському міськрайонному центру зайнятості — пропонувати незайнятому населенню взяти участь на волонтерських засадах у роботах по благоустрою та озелененню міста до державних та міських свят.
Управлінню житлово-комунального господарства, Дубенському відділу поліції належить здійснювати постійний контроль за проведенням робіт по благоустрою міста, вживати заходи щодо обов'язкового виконання вимог Правил благоустрою та утримання територій м. Дубно. Про це йдеться на сайті міськради.
346

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...