У Дубні побувала заступник Міністра аграрної політики та продовольства України

У Дубні побувала заступник Міністра аграрної політики та продовольства України

Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева вважає, що на Дубенському заводі «КОМО» роблять сир європейського рівня. Про це вона розповіла під час візиту на підприємство у четвер, 22 березня.


Разом з посадовицею підприємство відвідали директор департаменту агропромислового розвитку Рівненської ОДА Надія Переходько, голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Парфенюк, Дубенський міський голова Василь Антонюк та представники засобів масової інформації. Зустрічав гостей голова правління ПрАТ «Дубномолоко” Олег Власюк.


Підприємство «Дубномолоко», що виготовляє сири під торговою маркою «КОМО», — лідер в Україні у своїй галузі. Щомісяця на заводі виготовляють 1350 тонн сиру. У планах – збільшення потужностей. В асортименті – 25 видів сирів: 10 твердих та 15 плавлених.


Голова правління «Дубномолоко» Олег Власюк наголошує – на підприємстві не використовують штучних домішок та рослинних жирів, а відтак – не виготовляють сирний продукт, лише натуральний сир.


«До того ж весь сир виготовляється за унікальною рецептурою. Усі рецепти розробили наші фахівці», — каже керівник сирзаводу.


«В Україні ми лідери. Наш сир є в усіх областях України. Також наш потужний партнер Казахстан, співпрацюємо з Молдовою», — додає очільник «Дубномолоко».


Для заступника міністра аграрної політики та продовольства, представників Дубенської влади та журналістів провели екскурсію заводом. Потому посадовиця поділилась враженнями від побаченого.


«Враження абсолютно позитивні. Я маю досвід роботи у молочній промисловості у Німеччині, тому маю з чим порівнювати. Відверто скажу – те, що я побачила – технології, організація, фактично усі процеси знаходяться на європейському рівні», — зауважила Ольга Трофімцева.

Інформація з сайту www.volyn24.com. ФОТО із соцмереж.

Фотогалерея:
У Дубні побувала заступник Міністра аграрної політики та продовольства України 0
976

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...