ДУБЕНСЬКІ ВИРОБНИКИ ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ ЗА ВИСОКУ ЯКІСТЬ ПРОДУКЦІЇ

ДУБЕНСЬКІ ВИРОБНИКИ ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ ЗА ВИСОКУ ЯКІСТЬ ПРОДУКЦІЇ

У п'ятницю, 25 березня, у Рівненській обласній державній адміністрації нагородили переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України». Cеред них три виробники з Дубенського району: ПАТ «Дубномолоко», ПП «Аметист Плюс», ТзОВ «ЗІФ».

Конкурс «100 кращих товарів України» проходить щороку під патронатом Президента України. Організовує його проведення Мінекономрозвитку України, а на регіональному рівні – ДП «Рівнестандартметрологія» за сприяння Рівненської обласної державної адміністрації.

Учасників конкурсу експерти оцінювали за багатьма критеріями. Зокрема, враховувалось використання вітчизняної сировини, наявність сертифікатів та протоколів випробувань, вплив на середовище, умови праці, ринок збуту тощо. Всього було відзначено 50 підприємств у номінаціях: «Продовольчі товари», «Промислові товари для населення», «Товари виробничо-технічного призначення», «Вироби народних художніх промислів», «Роботи та послуги». Нагороди представникам підприємств вручали в. о. голови облдержадміністрації Юрій Приварський, заступник голови обласної ради Микола Драганчукта директор ДП «Рівнестандартметрологія» Анатолій Камінський.

Вітаючи виробників, Анатолій Камінський зауважив: «Рівненська область – серед лідерів за підсумками конкурсу «100 кращих товарів України». На регіональному етапі конкурсу ми маємо 50 переможців, а на загальнодержавному – 9: ПАТ «Рівнеазот», ПрАТ «Костопільський завод скловиробів», ПрАТ «Консюмерс-Скло-Зоря», ТзОВ «ККНК «Технобуд», ТзОВ «УкрТехноФос», ТзОВ «Сталь-М», ТзОВ «Річ Ленд», ТзОВ «Агрохімпак», ПП Чайка В.М. Це чудовий результат! Для порівняння, такі промислово-розвинені регіони, як Одеська, Миколаївська, Київська область мають лише по чотири переможця на загальнодержавному рівні. Наші підприємства з успіхом представили Рівненську область на національній виставці «100 кращих товарів України», яка відбулась у столиці під час Європейського тижня якості в Україні. Сьогодні виробники, які здобули перемогу у Всеукраїнському конкурсі якості, з успіхом просувають бренд України у світі, створюють нові робочі місця, забезпечують споживачів якісними товарами».

Довідка: Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» — єдиний державний конкурс якості, який проходить щороку з 2003 р. Захід проходить під патронатом Президента України з ініціативи Мінекономрозвитку. Конкурс проходить у два етапи – спершу на регіональному рівні, а потім кожна область представляє свої підприємства на загальнодержавному етапі. На місцях конкурс організовують регіональні центри стандартизації, метрології та сертифікації за сприяння обласних державних адміністрацій. Мета заходу – поширення досвіду підприємств, які впроваджують сучасні системи управління якістю продукцією, підвищення конкурентоспроможності місцевих виробників, інформування споживачів.

Прес-служба

ДП «Рівнестандартметрологія»

1376

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...