Продовжується набір у ВУЗи МВС

Продовжується набір у ВУЗи МВС

На навчання до вищих навчальних закладів МВС України приймають громадян України віком від 17 до 25 років, які мають повну загальну середню освіту і відповідають вимогам Положення про проходження служби особами рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ України та Правил відбору і прийняття до ВУЗів МВС України.

Вік кандидатів на навчання обчислюється за станом на 31 грудня року вступу до вищого навчального закладу МВС. Порядок оформлення на навчання до закладів освіти МВС України має і свої особливості. І, в першу чергу, — це час (не менше 2-х місяців), необхідно для повного і всебічного вивчення кандидатів.

Випускникам 2016 року уже сьогодні слід подумати про вибір майбутньої професії, акцентувати увагу на поглибленому вивченні саме тих дисциплін, які будуть винесені на вступні іспити в обраних ними ВУЗах. І для тих, хто хоче присвятити себе нелегкій, але почесній справі – службі в органах внутрішніх справ України, є досить широкий вибір. Це стосується і юнаків, які відслужили дійсну строкову службу в Збройних cилах і особливо тих, які мають «за плечима» практику служби в поліцейських підрозділів Внутрішніх військ України. Сьогодні у систему відомчої освіти МВС України входять вищі навчальні заклади, які знаходяться в Києві і Харкові, Одесі і Львові, Запоріжжі, Дніпропетровську, які готують спеціалістів освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр», «спеціаліст» та «магістр» для всіх провідних служб ОВС України, зокрема для підрозділів: кримінальної поліції, поліції публічного порядку, слідчих тощо.

Для детальнішого ознайомлення з порядком та умовами оформлення на навчання, усім охочим звертатись у Дубенський відділ поліції. Адреса: м. Дубно, вул. Пекарська, 10, каб. №5, телефон — 066-601-71-41.
1157

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...