Безробітні залучаються до акції "За чисте довкілля"

Безробітні залучаються до акції

Щороку Дубенський міськрайонний центр зайнятості організовує роботу щодо проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля». Масово до цієї акції залучаються громадяни, які перебувають на обліку в центрах зайнятості, як безробітні.


З початку року Дубенським міськрайонним центром зайнятості укладено 6 договорів про організацію громадських робіт та фінансування їх організації, якими передбачено благоустрій території населених пунктів, кладовищ, придорожніх смуг, меліоративних каналів, автобусних зупинок, територій, прилеглих до об’єктів соціальної сфери.


З початку року за участю безробітних громадян проведено благоустрій сільських кладовищ, зачищено території придорожніх смуг та автобусних зупинок в населених пунктах Стовпецької, Вербської, Птицької сільських рад та Привільненської ОТГ.


Крім того, Дубенський МРЦЗ направив 69 безробітних для проведення благоустрою міста та населених пунктів району. Вони безпосередньо брали участь у прибиранні прибудинкових територій, вирубуванні чагарникової порослі, зачищенні дитячих ігрових майданчиків.

431

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...