У Дубенському районі для учасників АТО відведено понад 500 гектарів землі

У Дубенському районі для учасників АТО відведено понад 500 гектарів землі

На території Дубенського району заплановано до відведення земельні ділянки учасникам АТО та сім’ям загиблих учасників АТО загальною площею 523,5 га, в тому числі:


— для будівництва та обслуговування житлового будинку – 8,14 га;


— для індивідуального садівництва – 165,5 га;


— для ведення особистого селянського господарства – 349,9 га.


Зокрема, в межах населених пунктів Дубенського району звернулися із заявами про виділення земельних ділянок 108 громадян.


Органами місцевого самоврядування відведено 108 ділянок загальною площею 30,1938 га. із них:


— 50 для ведення особистого селянського господарства;


— 39 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд;


— 1 для індивідуального дачного будівництва;


— 18 для індивідуального садівництва.


Розроблено 25 проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в межах населених пунктів Варковицької, Іваннівської, Рачинської сільських рад та Привільненської, Мирогощанської, Смизької ОТГ, з них 20 громадян отримали право власності на земельні ділянки.


За межами населених пунктів відведено 60 масивів загальною площею 446,05 га. По 25 масивах розроблено проекти організації території масивів – 19 для ведення особистого селянського господарства на території  Птицької, Іваннівської, Озерянської, Плосківської сільських рад, Тараканівської, Мирогощанської, Привільненської ОТГ та 6 для ведення індивідуального садівництва на території Плосківської, Гірницької сільських рад та Тараканівської, Смизької ОТГ.


За більш детальною інформацією щодо земельних ділянок для учасників АТО звертайтесь до селищної, сільської ради або до відділу у Дубенському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області за адресою м. Дубно, вул. Д. Галицького 21, телефон 4-11-69.

344

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...