Місячник з весняного прибирання міста

Місячник з весняного прибирання міста

Прибирання сміття проводиться з метою об'єднання жителів міста боротьби з проблемою накопичення сміття і залучення уваги громадськості до захисту навколишнього природного середовища.

Шановні мешканці міста, керівники підприємств, установ, організацій Дубенська міська рада запрошує підприємства, установи, організації, навчальні заклади, навчальні заклади, громадські організації, орендарів, населення, підприємців взяти участь у місячнику з весняного прибирання міста, який проводиться з 22 березня до 22 квітня 2016 року.
Зокрема, планується провести упорядкування та благоустрій берегів русла річки Іква, місця загального користування, джерела, водойма. Передбачено висадити нові зелені насадження, прибирання доріг, вулиць, парків, скверів, ринків, цвинтарів, прибудинкових територій, житлових будинків, дитячих та спортивних майданчиків, зупинок громадського транспорту, територій підприємств, установ і організацій незалежно від їх форм власності.

А 16 квітня, у День довкілля, підтримаймо екологічну акцію з прибирання і посадки дерев у нашому місті Дубні! Візьмемо участь у заходах, метою яких є прибирання території та благоустрій міста.
930

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...