Вихованці Вербської школи-інтернат побували в гостях у поліції

Вихованці Вербської школи-інтернат побували в гостях у поліції
Цього тижня до Дубенського відділу поліції завітали вихованці Вербської санаторної ЗОШ-інтернат. Про різноаспектну діяльність Національної поліції України підлітки дізнавались впродовж кількох годин із уст самих правоохоронців.

Що це за структура та які її основні завдання — дітям коротко розповів керівник дубенської поліції Роман Панасюк. Також під час відвідин школярі побували в ізоляторі тимчасового тримання. Як завжди, цей відділ за кількома замками змусив задуматись та стишити емоції навіть найбільш непосидючих та завжди говірких екскурсантів.

Потім юним гостям продемонстрували, чим озброюються працівники поліції під час несення служби для захисту громадян і самозахисту, а також, як оснащений службовий автомобіль служби «102». Без селфі та фото на згадку ця частина зустрічі ніколи не обходиться.

Наступним слово взяв інспектор–криміналіст. Він не лише захопив своїх слухачів розповіддю про те, чим займається на місці скоєння того чи іншого злочину, а й показав дещо на ділі. Зокрема, як вилучити слід руки, взуття, сліди злому та запахові сліди.

Традиційно наприкінці кожної такої зустрічі-знайомства підсумок підводить співробітник ювенальної служби Дубенсько ВП ГУНП. А тому Мирослава Вжос вкотре наголосила школярам на основних моментах адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх, нагадала їм про належну поведінку під час таких вже скорих літніх канікул та побажала провести їх для себе лише з користю! Про це повідомляє Дубенський відділ поліції.
Фотогалерея:
Вихованці Вербської школи-інтернат побували в гостях у поліції 0Вихованці Вербської школи-інтернат побували в гостях у поліції 1Вихованці Вербської школи-інтернат побували в гостях у поліції 2Вихованці Вербської школи-інтернат побували в гостях у поліції 3Вихованці Вербської школи-інтернат побували в гостях у поліції 4
315

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...