Делегація з Дубенщини повернулася з Польщі

Делегація з Дубенщини повернулася з Польщі

У рамках підписаних Угод про співпрацю між комплексами шкіл с. Позездже та Вербської ЗОШ І-ІІІ ступенів і Жорнівским НВК делегація з Дубенщини перебувала 10-13 травня у смт. Позездже Венґожевського повіту Вармінсько-Мазурського воєводства Республіки Польща.


До складу делегації ввійшли голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Парфенюк, начальник відділу освіти Дубенської РДА Галина Вознюк, Вербський сільський голова Ірина Івашинюта, учні та педагоги Вербської ЗОШ І-ІІІ ступенів і Жорнівського НВК.


Програма перебування на польській землі була цікавою, змістовною, насиченою та розпочалась церемонією урочистої зустрічі делегації Дубенського району колективом школи та владою селища Позездже на чолі з війтом ґміни Позездже Богданом Могилою.


І дітям, і дорослим було цікаво ознайомитись із роботою освітніх закладів в Республіці Польща, презентаціями польських школярів про історію рідного краю, країни, відвідати уроки математики, природознавства у початкових класах, брати участь у майстер-класах для учнів з хореографії, круглому столі для педагогів партнерських шкіл, у спільних культурно-освітніх заходах.


Незабутніми будуть спогади про історичні пам’ятки міста Гіжицько, екскурсію кораблем шляхом великих Мазурських Озер, сплив байдарками та спільне вогнище всіх учасників зустрічі у Стренгєлку.


Кожен день перебування у сім’ях, в яких проживали діти, спілкування з польськими ровесниками та колегами, батьківською громадськістю залишив у серцях і гостей із Дубенщини, і господарів море позитивних вражень та теплоти! Повідомляє Дубенська РДА.

187

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...