Учні Дубенщини здобули Гран-прі екологічного фестивалю «Свіжий вітер»

Учні Дубенщини здобули Гран-прі екологічного фестивалю «Свіжий вітер»

16 травня на базі комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради відбувся обласний фестиваль екологічної творчості молоді «Свіжий вітер». Конкурс сприяв формуванню екологічної культури молоді, залученню дітей та підлітків до природоохоронного руху, розвитку творчих здібностей підростаючого покоління.


Програма заходу передбачала виступи за двома номінаціями: «Екологічна мода» та «Екологічний театр». У фестивалі взяли участь 85 учнів (17 команд).


У номінації «Екологічна мода» 11 команд юних екологів представили колекції одягу, зачісок та візажу, створені з використанням природного матеріалу та матеріалів вторинного використання.


У цій номінації честь Дубенського району захищали учні Птицької загальноосвітньої школи: Заєць Олена, Головчук Олена, Берлінець Дарина, Козачук Наталія та Калініна Анастасія під керівництвом Савінової Наталії Степанівни, директора,  Кравець Наталії Володимирівни, педагога-організатора та Вознюк Олена Михайлівни, вчителя біології.Цьогорічний виступ юних дизайнерів пройшов під гаслом «Україна – єдина країна». В ході показу моделей учні розповідали у віршованій формі не лише про власні костюми, але й про особливості регіонів України. А фінальним акордом стало воз’єднання всіх частин нашої Батьківщини.


За підсумками конкурсу колектив «Зорепад мрій» Птицької загальноосвітньої школи отримав беззаперечну перемогу і удостоєний титулом «Гран-прі». Про це повідомила Олена Заєць, голова учнівського самоврядування «Зорепад мрій».


  

191

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...