Прокуратура просить повідомляти про "реабілітаційні центри"

Прокуратура просить повідомляти про

У травні цього року Дубенська місцева прокуратура провела спільну нараду за участі керівників правоохоронних органів регіону, на якій розроблені заходи щодо виявлення на території міста та району так званих «реабілітаційних центрів».


Особи, які не мають постійного місця проживання, або ж ті, хто потребує лікування від нарко-, алко- та ігрової залежності часто звертаються до так званих «реабілітаційних центрів», де людям пропонують притулок, лікування та харчування. Однак, трапляються і випадки утримання у таких центрах громадян силоміць, незаконно позбавляючи їх волі, примушуючи до безкоштовної праці.


Без допомоги небайдужих жителів досягти запланованих заходів з метою недопущення катування, фактів жорстокого, нелюдського або такого, що принижує честь та гідність поводження, не можливо.
У разі виявлення реабілітаційних центрів та інших місць можливого примусового утримання громадян на території Дубенського, Радивилівського, Млинівського, Демидівського районів та м. Дубно місцева прокуратура наголошує на необхідності негайного повідомлення про такі факти органи національної поліції, зателефонувавши на лінію 102. Про це повідомляє 
виконувач обов’язків керівника Дубенської місцевої прокурори Олег Стецюк.

306

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...