Юний дубенський співак взяв участь у Всеукраїнському фестивалі

Юний дубенський співак взяв участь у Всеукраїнському фестивалі

8-11 червня 2018 року у селі Хрінники, що на Демидівщині, відбувся Всеукраїнський дитячий фестиваль патріотичної пісні «Наша слава козацькая не вмре, не загине». Дубенщину гідно представив 9-річний Ілля Гавриленко (керівник Сергій Гавриленко), який у результаті отримав грамоту та пам’ятний сувенір із символікою фестивалю.


Організаторами фестивалю є управління культури і туризму ОДА, обласний центр народної творчості, Демидівська РДА, райрада та Демидівська селищна об’єднана територіальна громада. Цьогоріч дитячий фестиваль патріотичної пісні, який декілька років поспіль проводився як регіональний, отримав статус Всеукраїнського. Окрім учасників з Рівненщини, свої таланти представили юні патріоти з Волинської, Луганської, Хмельницької та Тернопільської областей, а також міста Київ.

Урочисте відкриття фестивалю відбулось 8 червня у будинку культури Демидівської ОТГ. Учасникам фестивалю проводили екскурсії  в Дубенському замку та  в Національному історико-меморіальному заповіднику «Поле Берестецької битви» (с.Пляшева Радивилівського району).  Закриття фестивалю та Гала-концерт відбулися 10 червня у санаторії «Хрінники». Про це повідомляє Дубенська РДА.
255

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...