У селі Озеряни відновлюють озеро

У селі Озеряни відновлюють озеро
Днями голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Парфенюк, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Іщук та начальник Дубенського МУВГ Віктор Фоменюк оглянули хід робіт по відновленню озера Пісочного в с. Озеряни.

Історично назва села Озеряни пов’язана із наявністю озер у цій місцевості. З часом озер ставало все менше. А останнім часом, в засушливі роки, взагалі їх не стало. Залишилось лише болото на місці озера «Пісочне», що знаходиться в селі і було окрасою села. По розповідях жителів села Озеряни,  це озеро було глибоке і багатоводне, глибина сягала до 4м. З озера при допомозі насосної станції воду забирали із озера по трубопроводу і подавали на залізничну станцію для заправки паровозів.

Жителі села неодноразово піднімали питання про відновлення озера перед сільською радою та районною адміністрацією. В 2017 році із районного бюджету було виділено 200 тис.грн. на очистку та поглиблення водойми. У жовтні-грудні 2017 року Дубенським МУВГ проводились роботи по очистці озера. Для завершення робіт у 2018 році із районного бюджету знову виділено кошти. 


На даний час водойма заповнена водою, глибина сягає до 2 м, роботи тривають. Місцеві жителі села задоволені роботою та запевняють, що з тих пір як озеро Пісочне наповнилось водою, суттєво підвищився рівень води у колодязях. Про це повідомляє Дубенська РДА.


354

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...